LetsWin – zasady i FAQ

Niniejszy dokument określa zasady uczestnictwa w konkursach w serwisie LetsWin.pl oraz odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

1. Czym jest serwis LetsWin?

LetsWin.pl jest serwisem internetowym, w którym występuje współzawodnictwo uczestników konkursów, a o wygranej decyduje jedynie miejsce w rankingu. Wysokość wygranej nie zależy od łącznej kwoty opłat za bilety konkursowe i jest znana przed przystąpieniem do konkursu.

2. Czym nie jest serwis LetsWin?

LetsWin nie jest bukmacherem ani totalizatorem. W myśl „Ustawy o grach hazardowych” nie oferujemy zakładów wzajemnych, a wysokość wygranych nie zależy od stosunku wpłaty do wygranej oraz od łącznej kwoty wpłaconych stawek.

3. Od czego zacząć?
Do uczestnictwa w konkursach w serwisie LetsWin potrzebne jest konto użytkownika. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracji oraz aktywować swoje konto w systemie.

4. Jak brać udział w konkursach?
To proste. Wybierasz odpowiadający Ci konkurs i klikasz przycisk Wejdź. Następnie wskazujesz wybrane przez Ciebie opcje zgodnie z legendą widoczną pod listą wydarzeń sportowych. Możesz wybrać tylko jedną opcję dla jednego wydarzenia sportowego. Na koniec klikasz „Zatwierdzam swój wybór”. To wszystko!

5. Jak przyznawane są punkty?
Za poprawne wskazanie opcji 1 X 2 przyznawane jest 5 punktów.
Za poprawne wskazanie opcji Over/Under przyznawane jest 5 punktów
Za poprawne wskazanie opcji BTS/BTSN przyznawane są 3 punkty.
Brak poprawnego wskazania w każdej opcji to zero punktów.

6. Jak mogę sprawdzić czy wygrałem?
W tym celu musisz kliknąć na swój NICK. W okienku, które otworzy się po kliknięciu, otwórz zakładkę Historia Konkursów. Tam po kliknięciu w konkurs otrzymasz informację o rankingu konkursu i Twoim miejscu oraz ewentualnej wygranej.

7. Co w przypadku równej liczby punków między kilkoma uczestnikami?
Tutaj wybraliśmy opcję najbardziej sprawiedliwą, polegającą na sumowaniu wygranych oraz dzieleniu ich po równo wszystkim zainteresowanym stronom. Np. miejsce 5 to nagroda 100 zł, a miejsce 6 to nagroda 80 zł. Obaj uczestnicy zajęli 5 miejsce z taką samą liczbą punktów. W takim przypadku dodajemy 100 do 80 i dzielimy na dwóch uczestników. Każdy otrzyma po 90 zł.

8. Czy można usunąć swoje zgłoszenie do konkursu?
Tak, można, ale przed jego rozpoczęciem. Po rozpoczęciu konkursu usunięcie swoich wskazań jest niemożliwe. Po usunięciu swoich wskazań, zwracamy na Twoje konto kwotę za bilet. Aby usunąć konkurs, należy kliknąć swój NICK i w okienku, które się otworzy wybrać zakładkę „Twoje konkursy”.

9. Gdzie mogę sprawdzić konkursy, do których się zgłosiłem?
Jak wyżej. Kliknasz swój NICK i w okienku, które się otworzy wybierz zakładkę „Twoje konkursy”.

10. Czy mogę sprawdzić historię swoich wygranych?
Oczywiście! Klikasz napis Kasa i w okienku które się otworzy wybierasz zakładkę „Historia wygranych”.

11. Czy mogę sprawdzić historię swoich wpłat i wypłat?
Tak. jak najbardziej! Klikasz napis Kasa i w okienku które się otworzy wybierasz zakładkę „Historia wpłat” lub „Historia wypłat”.

12. Czy muszę płacić podatek od wygranej w konkursie w LetsWin?
A czytałeś regulamin? Wszystko tam jest wyjaśnione! Jednak odpowiemy, że od wszystkich wygranych powyżej kwoty 760 zł, musimy pobrać i odprowadzić podatek.

13. Czy przed przystąpieniem do konkursu mogę wiedzieć, jak wygląda system podziału nagród?
No jasne! Klikasz na konkurs i w okienku, które się otworzy wybierasz zakładkę „Nagrody”.

14. Jak mogę wypłacić pieniądze?
Proste! Klikasz na swój Nick i okienku, które się otworzy wybierasz zakładkę Wypłata.

15. Jak można wpłacić pieniądze?
Proste! Klikasz na swój Nick i w okienku, które się otworzy wybierasz zakładkę Wpłata.

16. Jak długo będę musiał czekać na wypłatę moich wygranych?
Od 2 do 5 dni. Czas ten zależy od banków, nie od nas. My zlecamy wypłaty tego samego dnia, w którym otrzymamy od Ciebie żądanie wypłaty.